Strona główna Aktualności Muzeum Etnograficzne w Toruniu Nasze muzealniczki nagrodzone
Nasze muzealniczki nagrodzone
Trzy pracowniczki Muzeum Etnograficznego otrzymały dziś Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Docenione zostały: Ewa Kalbarczyk – kierownik Działu Technicznego, dr Olga Kwiatkowska – kierowniczka Działu Edukacji oraz Hanna Łopatyńska – kierowniczka Działu Folkloru i Kultury Społecznej.
Nagrody z okazji Międzynarodowego Dnia Muzeów wręczyli Jerzy Janczarski, dyrektor Departamentu Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marek Wojtkowski, Członek Zarządu Województwa.
Nagrodzeni zostali również pracownicy:
- Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku
- Muzeum Archeologicznego w Biskupinie w powiecie żnińskim
- Kujawsko-Pomorskiego Centrum Dziedzictwa w Toruniu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym.




Kategoria:


