Nasze muzealniczki nagrodzone - Muzeum Etnograficzne w Toruniu

Strona główna Aktualności Muzeum Etnograficzne w Toruniu Nasze muzealniczki nagrodzone

Nasze muzealniczki nagrodzone

Dwa rzędy ludzi pozuje do zdjęcia, część trzyma kwiaty.

Trzy pracowniczki Muzeum Etnograficznego otrzymały dziś Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Docenione zostały: Ewa Kalbarczyk – kierownik Działu Technicznego, dr Olga Kwiatkowska – kierowniczka Działu Edukacji oraz Hanna Łopatyńska – kierowniczka Działu Folkloru i Kultury Społecznej.

Nagrody z okazji Międzynarodowego Dnia Muzeów wręczyli Jerzy Janczarski, dyrektor Departamentu Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marek Wojtkowski, Członek Zarządu Województwa.

Nagrodzeni zostali również pracownicy:

  • Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku
  • Muzeum Archeologicznego w Biskupinie w powiecie żnińskim
  • Kujawsko-Pomorskiego Centrum Dziedzictwa w Toruniu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

Instytucja kultury Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Facebook - otwiera się w nowej karcieFacebook - otwiera się w nowej karcieInstagram - otwiera się w nowej karcieLinkedIn - otwiera się w nowej karcieTwitter (X) - otwiera się w nowej karcie © 2026 Muzeum Etnograficzne im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu. Projekt i wykonanie: Hedea.pl